Genel Müdür: Selim BAYBAŞ         www.nurolteknoloji.com

Nurol Teknoloji A.Ş., 2008 yılında toz metalurjisi konusunda Türkiye'nin ve dünyanın ihtiyacı olan balistik seramikleri üretmek ve bunları kişisel koruma, araç platformu zırhlandırılması uygulamalarında kullanmak amacıyla tamamen yerli kaynaklarla kurulmuş bir savunma sanayii firmasıdır.

Kurulduğu günden bu yana yüz milyon doların üzerinde yatırım yapan firmamız, sayılı ülkede üretilen balistik seramiklerden; Bor Karbür, Silisyum Karbür, Alümina, Titanyum Diborür, Tungsten Karbür gibi balistik özelliği olan seramikleri üreten ve hammaddeden son ürüne tek çatı altında dönüştüren dünyadaki tek firmadır. Ayrıca bünyesinde ürettiği balistik kompozitler vasıtasıyla kendi tasarımı hibrid balistik çözüm alternatifleri sunmaktadır.

Kendi geliştirdiği toz metalurjisi reçetesiyle müşteri isterlerine hızlı, güvenilir ve maliyet etkin çözümler sunan ve dört kıtaya ihraç eden Nurol Teknoloji; Türkiye’nin ihtiyacı olan, tüm güvenlik güçlerinin envanterine giren ve sahada test edilen balistik koruyucu yelekler ve balistik koruyucu kalkanlar gibi kişisel koruma ürünlerinin yanısıra hava, kara ve deniz platformları için de zırh sistemleri üretmektedir.

Bunların dışında yapısal zırhlama alanında bina zırhlama, zırhlı nöbetçi kulübeleri, siperlik takımları, zırhlı konteyner ve treyler gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Firmamız, ileri balistik zırh çözümlerini, hiçbir yabancı ortağı veya danışmanı olmadan, Türk mühendislerinin bilgi ve tecrübesi ile tamamen yerli olarak Ankara’da kurulu modern üretim tesislerinde sunmaktadır. Ankara’da yerleşik üç fabrikada faaliyet gösteren firmamız; Tesis Güvenlik, Nato Gizli, Milli Gizli, 17025 Balistik Test Laboratuvarı Akreditasyonuna sahiptir.

Telefon     : 0312 455 1000

Faks           : 0312 455 1060

E-Posta    : info@nurolteknoloji.com

Web Site  : www.nurolteknoloji.com

Adres:   : Oğulbey Mh. Oğulbey Küme Evleri No: 337/C
Gölbaşı 06830, ANKARA

ÜST