İşletme Müdürü: Hasan ÇİÇEKLİOĞLU         www.nurolisletme.com.tr

1991 yılında Ankara’da AVM sektörünün ilklerinden olan Karum İş ve Alışveriş Merkezi’ni işletmek üzere kurulmuş, 2011 yılına kadar bu görevinin yanında Nurol Grubunun gayrimenkul ve iş merkezlerinin yönetimini üstlenmiştir. 20 yıl bu görevini başarı ile yerine getiren şirketimiz 15.03.2011 tarihinde Karum Alışveriş Merkezi Kat Malikleri ile yaşanan yönetim anlayışındaki anlaşmazlık nedeniyle Karum AVM yönetimini bırakmıştır. Halihazırda Karum AVM otoparkı ve Sheraton Ankara Oteli otoparkının işletmesini ve Karum AVM içerisinde yer alan ofis, vitrin vb. gayrimenkullerin kiralanması, gayrimenkullerin bakım ve tadilat işlerinin yaptırılması, kiralama sonrası mal sahibi-kiracı ilişkilerinin takibi ve danışmanlığı ile gayrimenkul yönetimi ve işletmeciliği alanlarında da danışmanlık hizmetlerini sürdürmektedir.

Şirketin hizmetleri aşağıdaki gibi sıralanabilir ;

Karum Otoparkı:
Karum AVM’nin ticari amaçlı otoparkı 500 araç kapasiteli olup, 1991 yılından beri işletmeciliği sürdürülmektedir. 24 saat açık olan otoparkımız hizmetleri arasında saatlik ve günlük park, aylık abonmanlık, oto yıkama, oto kuaför/boya koruma, oto lastik satış-saklama-tamir-bakım, oto motel hizmetleri sayılabilir. Otoparkımız 24 saat güvenlik kamera sistemi ile takip edilmektedir.
Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Karum Oto Yıkama, Oto Kuaför Ve Boya Koruma: Karum Otoparkı D katında bulunan Oto Yıkama, Oto Kuaför ve Boya Koruma bölümümüzde alanında uzman kadromuz ile aracınızın, iç/dış yıkama hizmetleri yanında detaylı oto kuaför, motor temizliği, boya koruması ve parlatma hizmetleri de sunulmaktadır.

Karum Otomotel: Tatil veya iş amaçlı kısa süreli seyahatlerinizde ya da Ankara dışına uzun süreli çıkışlarınızda, aracınıza, Karum Otoparkının günlük giriş çıkışı olmayan, Karum Oto Motel katında güvenli bir şekilde konaklama hizmeti verilmektedir. Aracınız Karum Oto Motel’de kaldığı süreye göre özel tarifemizden ücretlendirilmektedir. Dilerseniz aracınızı konaklama süresinde Oto Motel müşterilerimize özel fiyatlar ile Oto Kuaför/Boya Koruma yaptırabilir, bu işlem için ayrıca zaman harcamazsınız. Yine dilediğiniz takdirde konaklama süresince aracınız periyodik olarak çalıştırılır. Aracınız konaklama süresince branda ile örtülür ve konaklama sonunda iç/dış yıkaması yapılarak teslim edilir.
Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Karum Oto Lastik: Karum Otoparkı E katında, modern makine parkımız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile oluşmuş olan Oto Lastik servisimizde, lastik değişim ve tamir, balans, nitrojen dolum, jant düzeltme ve lastik saklama (Lastik Moteli) hizmetleri verilmektedir. Her ölçüde, Mıchelin marka lastik satışımız mevcuttur. Ayrıca, yağ, soğutma suyu seviye kontrolü, yağ-hava-polen filtreleri kontrolü ve değişimi, balata buji kontrolü, farlar ve far ayar kontrolü, silecek kontrol ve değişimi, klima antibakteriyel sprey uygulama gibi Mini Bakım hizmetlerini de sunmaktayız.

Sheraton Hotel Otoparkı:
Ankara Sheraton Hotel & Convention Center’a ait ticari otopark, oto yıkama bölümlerinin işletmeciliği de 2005 yılından beri Şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Otoparkımız 220 araç kapasiteli olup, 9 personel ile 24 saat hizmet vermektedir. Otoparkımızda saatlik ve günlük park, aylık abonmanlık ile oto yıkama hizmetleri verilmektedir. Otoparkımız 24 saat güvenlik kamere sistemi ile takip edilmektedir.
Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Telefon:  0312 455 14 40

Faks      :  0312 455 14 55

E-posta  : info@nurolisletme.com.tr

Web Site : www.nurolisletme.com.tr

Adres : Karum İş Merkezi İran cad.    NO:  21/433 Kavaklıdere
06680 Çankaya / Ankara

ÜST