Genel Müdür: Nurdoğan TOPUZ                         www.nurolgyo.com

TÜRKİYE İLE BİRLİKTE BÜYÜYEN BİR MARKANIN HİKAYESİ…

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Nurol GYO), Eylül 1997’de 10 milyon TL kayıtlı sermaye tavanı ve 1 milyon TL ödenmiş sermaye ile insanlara konforlu bir hayat sunmak için kuruldu. 1999 yılında %49’u halka arz olan Nurol GYO’nun, 31 Aralık 2022 itibarıyla aktif büyüklüğü 1.726.059.072 TL’ye, ödenmiş sermayesi ise 335.348.000 TL’ye ulaştı.

31 Aralık 2022 itibarıyla şirketin hisselerinin fiili dolaşımdaki pay oranı %50,50’dir. İnsan hayatına değer katma amacıyla durmadan çalışan Nurol GYO, İstanbul’da birbirinden önemli 3 proje geliştirdi.

NUROL TOWER: EVİNİZ VE OFİSİNİZ ŞEHRİN KALBİNDE!

Nurol Tower; Mecidiyeköy’de, çevre dostu bir konut ve ofis projesi olarak hayat buldu. Yaşam alanı 73 m²’den 193 m²’ye değişen ve ayrıcalıklı hizmetleri ile ev ve ofis olarak kullanım imkanı sunan Nurol Tower, modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına çözüm getiriyor. Amerikan Yeşil Binalar Konseyi tarafından verilen Yeşil Bina Sertifikası LEED Gold kriterlerine göre inşa edilen Nurol Tower’ın tüm üniteleri, üçgen formundaki tasarımıyla güneydoğu ve güneybatı cephelerine bakıyor. Bu sayede her gününüz, rahatlık ve mutlulukla doluyor.

NUROL PARK: KONFORLU BİR HAYAT SİZİ BEKLİYOR!

Nurol GYO’nun İstanbul’daki diğer projesi Nurol Park, Güneşli-Basın Ekspres’te bulunuyor. Nurol  GYO’nun ilk karma projesi olarak kayda geçen Nurol Park, “Yaşam Vadisi” yaklaşımı ile 55.000 m²’lik bir alanda bulunuyor ve karma kullanıma uygun tasarımıyla sizlere eşsiz bir konfor sunuyor. Nurol GYO tarafından satın alınan ve Hürriyet Medya Towers’ın bulunduğu alanda inşa edilen proje, ağırlıklı olarak konutlardan oluşuyor. 1.186 ünitelik konut kısmı, 119 ünitelik ofis bloğu, 326 ünitelik K Blok’tan oluşan Nurol Park, aynı zamanda Oasis Cadde markasıyla açık havada alışveriş keyfini evinize getiriyor.

NUROL LIFE: AYRICALIKLI BİR YAŞAMA GEÇİN!

Nurol GYO’nun İstanbul’da geliştirdiği bir diğer projesi olan Nurol Life, Türk Telekom Arena’nın hemen yanı başında, 9.500 m²’lik arazi üzerinde bulunuyor. Rezidans ayrıcalıklarını heyecan verici detaylarla buluşturan 50 katlı Nurol Life; 439 adet kule dairesi, 26 adet teras evi ile prestiji ve konforu bir arada sunuyor. İş hayatına da gereken önemi gösteren Nurol Life’ta, 50 adet ofis yer alıyor.

NUROL GYO’YU KEŞFETMEYE DEVAM EDİN!

Nurol GYO’nun portföyünde, 3 büyük projesinin yanı sıra birbirinden önemli başka projeler de bulunuyor. İstanbul’un finans ve iş merkezi olarak kabul edilen Maslak’taki Nurol Plaza, Ankara’nın en lüks konut projelerinden Nurol Rezidans, yine Ankara’nın önemli çekim noktalarından biri olan Karum İş ve Alışveriş Merkezi ve Türkiye’nin turizm merkezi olan Bodrum’daki OASIS Alışveriş, Kültür ve Eğlence Merkezi de Nurol GYO’nun portföyünde öne çıkıyor. Nurol GYO, çıktığı yolda nitelikli ve tecrübeli kadrosu ile arazi geliştirme, proje tasarımı, pazarlama ve satış alanlarında katma değerli projeler üreterek lider şirketler arasında hak ettiği yeri alıyor.

Telefon : 0212 286 82 40

Faks       : 0212 285 99 56

E-Posta   : info@nurolgyo.com.tr

Web Site: www.nurolgyo.com

Adres: Büyükdere Caddesi Nurol Plaza, No:255, Kat:3, 34450,
Maslak/İSTANBUL

ÜST