Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi: M. Mazhar VARDAR         www.oasisbodrum.com

Botim İşletme Yönetim ve Ticaret A.Ş. 7 Nisan 1998 yılında kurulan Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nin işletme yönetimini yapmak üzere, hızla gelişen ve büyüyen alışveriş merkezi sektöründe hizmet vermektedir.

Ülkemizin önemli turistik merkezlerinden biri olan Bodrum’da, Nurol İnşaat ve Ticaret A.Ş. tarafından 50.000 m² üzerine inşa edilen Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, yılda ortalama 4.000.000’un üzerinde yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Bodrum’da yaşayanlara ve Bodrum’u yaşayanlara, alışverişin, eğlencenin ve kültürel aktivitelerin tamamını bir arada sunan Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi 248 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bugün Türkiye’de, sayısı 400’ü aşmış olan alışveriş merkezlerinin 12’ncisi olarak faaliyete başlayan OASIS, aynı zamanda Türkiye’de bir ilçede, Bodrum’da açılmış ilk alışveriş merkezidir.

Botim İşletme Yönetim ve Ticaret A.Ş. kaliteli hizmet ve istihdamı destekleyen, Bodrum’a özel ileriye dönük stratejiler üreten yapısıyla, akılcı ve modern perakendeciliğin gelişiminde ve büyümesinde önemli bir role sahiptir.

Botim İşletme Yönetim ve Ticaret A.Ş. bünyesine katılan yeni markaları ve oluşumlarıyla, sürekli büyümeyi ve farklı olmayı kendine ilke edinmiştir.

Botim İşletme Yönetim ve Ticaret A.Ş. kurulduğu günden bu yana genç, dinamik, yeniliklere açık, potansiyel ziyaretçinin nabzını tutabilen, yetenekli,  tecrübeli ekibi, etkin yönetim ve hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmekte, Bodrum ve yakın çevresinde eğlence ve kültür anlayışına getirdiği yüksek standartlarla, sadece alışveriş merkezi değil, aynı zamanda Bodrum’un vazgeçilmez “Yaşam Merkezi" olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Telefon   : 0252 317 0002

Faks        : 0252 317 1100

E-Posta   : info@oasisbodrum.com

Web Site : www.oasisbodrum.com

Adres     : Emin Anter Bulvarı, Kıbrıs Şehitleri Cad. OASİS Alışveriş, Kültür ve Eğlence Merkezi No:316 48400 Bodrum/MUĞLA

ÜST