Genel Müdür: Özgen ÖZYURT         www.oasisbodrum.com

Botim İşletme Yönetim ve Ticaret A.Ş. 7 Nisan 1998 yılında kurulan Oasis Bodrum’un işletme yönetimini yapmak üzere, hızla gelişen ve büyüyen alışveriş merkezi sektöründe hizmet vermektedir.

Ülkemizin önemli turistik merkezlerinden biri olan Bodrum’da, Nurol İnşaat ve Ticaret A.Ş. tarafından 50.000 m² üzerine inşa edilen Oasis Bodrum, yılda ortalama 4.000.000’un üzerinde yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Ziyaretçilerine; alışverişin, eğlencenin ve kültürel aktivitelerin tamamını bir arada sunan Oasis Bodrum, 248 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Türkiye’deki alışveriş merkezlerinin 12’ncisi olarak faaliyete başlayan OASIS BODRUM, aynı zamanda Türkiye’de bir ilçede açılan ilk alışveriş merkezidir.

Botim İşletme Yönetim ve Ticaret A.Ş. kaliteli hizmet ve istihdamı destekleyen, Bodrum’a özel ileri dönük stratejiler üreten yapısıyla, akılcı ve modern perakendeciliğin gelişiminde ve büyümesinde önemli bir role sahiptir. Oasis Bodrum, yenilenen kurumsal kimliği kapsamında yenilikçi yönetim şekli ile daha sürdürülebilir bir markalaşma sürecini benimsemektedir.

Botim İşletme Yönetim ve Ticaret A.Ş. kurulduğu günden bu yana genç, dinamik, tecrübeli ekibi ile çalışmalarını sürdürmekte; Bodrum ve yakın çevresinde eğlence ve kültür anlayışına getirdiği yüksek standartlarla, sadece alışveriş merkezi değil, aynı zamanda Bodrum’un vazgeçilmez “Yaşam Merkezi” olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Telefon   : 0252 317 0002

Faks        : 0252 317 1100

E-Posta   : info@oasisbodrum.com

Web Site : www.oasisbodrum.com

Adres     : Emin Anter Bulvarı, Kıbrıs Şehitleri Cad. OASİS Alışveriş, Kültür ve Eğlence Merkezi No:316 48400 Bodrum/MUĞLA

ÜST