Genel Müdür & Baş İcra Yöneticisi K. Nail KURT         www.fnss.com.tr

FNSS, ihtiyaca özel, etkin, güvenilir ve yenilikçi paletli ve tekerlekli zırhlı araçlar tasarlayan, üreten ve alanında dünya liderleri arasında kabul edilen bir kara savunma sistemleri firmasıdır. Ürünleri, farklı ülkelerdeki kullanıcılar tarafından tercih edilen FNSS, bugüne kadar, 4.000’in üzerinde zırhlı muharebe aracını kullanıcılarına teslim etti. FNSS’nin yarattığı geniş ürün ailesi; 15 ton sınıfında paletli zırhlı araçlardan orta ağırlık sınıfı tanka; 4x4’ten 8x8 taktik tekerlekli zırhlı araçlara; seyyar yüzücü hücum köprüsünden zırhlı istihkâm iş makinesine ve insanlı ve insansız kulelere kadar uzanıyor.

Yaratıcı Çözümlerle Katma Değer Yaratıyor

FNSS, 1.000’e yakın yetkin ve dinamik çalışanından kurulu kadrosu ile tasarımdan ürün desteğine kadar, tüm ürün yaşam döngüsü boyunca, yenilikçi çözümler sunuyor. Kendini durmaksızın yenileyen FNSS, 1990’da üretimine başladığı araçları, kullanıcı ihtiyaçları çerçevesinde sürekli güncel tutmayı başardığı gibi modern muharebe sahasının ihtiyaçlarını karşılayacak, yeni nesil araçlar tasarlamayı ve üretmeyi de sürdürüyor. Dünya pazarlarına en yenilikçi, en modern ve en yüksek teknolojili çözümleri sunan FNSS’nin, paletli araçlarda KAPLAN; tekerlekli araçlarda ise PARS ürün ailesi, önümüzdeki dönemin kullanıcı beklentilerini şekillendiren araçlar olacak.

Kullanıcı Odaklı Çözümleri Hayata Geçiriyor

FNSS, kullanıcının her talebini, ayrı bir proje olarak ele alıyor. Kullanıcının özel ihtiyaçlarını dinliyor ve her kullanıcıya, ihtiyacını tam olarak karşılayan özel çözümler oluşturuyor. FNSS, bunu; esnek süreçleri, oturmuş tasarım ve ürün bilgisi ve kendisi gibi esnek olan iş ortakları ve tedarik zinciri sayesinde başarıyor. FNSS mühendisliği, sınıfında amfibi özelliğe sahip dünyanın tek aracı olan KUNDUZ (Amfibi Zırhlı İstihkâm İş Makinası) ve tank sınıfına yeni bir soluk getiren KAPLAN MT (Orta Ağırlık Sınıfı Tank) gibi çok özel ihtiyaçları adresleyen ürünlere hayat veriyor. Bu platformlar, FNSS’nin, kullanıcısını anlayan ve nokta atışı çözüm sunan iş yapış tarzının en güncel örnekleri arasında yer alıyor.

Geleceğe Güvenle Bakıyor

FNSS ürünleri, performanslarını, kullanıcılarının gerçekleştirdiği ayrıntılı kabul testlerinin ötesinde, muharebe sahasında da ispat etmiş çözümler olarak öne çıkıyor. Kullanıcı memnuniyetine çok uzun vadeli bakan FNSS, teslim ettiği ürünlerin ömür devrinin ötesine geçebilmesini ve bu süreçte ortaya çıkabilecek yeni ihtiyaçlara da çözüm üretebilmesini olanaklı kılan, güvenilir iş birlikleri kurmasıyla da fark yaratıyor. Bu niteliği sayesinde FNSS, büyük projelere imza attığı ülkelerde; yerli iş gücü istihdamı, yerel tedarik zinciri kurulması ve teknoloji transferiyle önemli ölçüde ekonomik katma değer yaratıyor. Türk savunma sanayisinin milli bir değeri olan FNSS, 30 yıllık bilgi birikimiyle tüm paydaşlarına yaratıcı çözümlerle değer katmaya devam ediyor.

Telefon  : 0312 497 4300

Faks       : 0312 497 4301

E-Posta   : info@fnss.com.tr

Web Site : www.fnss.com.tr

Adres : Oğulbey Mah. Kumludere Cad. No:11 06830
Gölbaşı - Ankara

ÜST