Genel Müdür: Samir RAMADAN        www.nuroluae.com

NUROL İnşaat’ın tecrübesini ve başarılarla dolu geçmişini BAE’ye ve Körfez Bölgesi’ne taşıyan NUROL LLC, 2003 yılında Birleşik Arap Emirliklerinde Abu Dabi merkezli olarak Nurol İnşaat ve Ticaret A.Ş. ile Dr. Şeyh Sultan Bin Khalifa Al Nahyan tarafından kurulmuş olup; altyapı servisleri, oto yollar, tüneller, köprüler, çok katlı binalar ve toplu konut projeleri, çelik yapılar, barajlar ve yardımcı hizmetlerin yapımına ilişkin A sınıfı müteahhitlik karnelerine haizdir. Birleşik Arap Emirlikleri’nde 2003 yılından bu yana faaliyetde bulunmamıza karşın, bu kısa süre zarfında örnek teşkil edecek rekor bir büyüme sayesinde 9.500 kişilik iş gücü ve 40 Milyon Doları aşan makina ve ekipman parkı ile toplam 1 Milyar Doların üzerinde aşağıda listelenen projeler bölgesel ve küresel krizlere ve sonrasında oluşan durgunluğa rağmen başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.

Abu Dabi’de;

Abu Dabi ve Al Reem Adalarını bağlayan Deniz Köprüsü, 220.000 m² toplam kapalı alanlı biri otel, üçü rezidans dört kuleden oluşan Khalidiya Palace Rotana Oteli ve Konutları, Reem adasında Sorouh Gayri Menkul Şirketi tarafından Shams Abu Dabi adı altında toplam dört ayrı sözleşmeden oluşan 14 adet deniz köprüsü ve yaya geçişişleri, 4 km`lik yapay deniz kanalı ve halk plaji yapımı işleri, Salam caddesi üzerinde tüneller ve köprü geçişlerinden oluşan IP44 ve Deniz Sarayı kavşaklarının düzenlenmesi, 15.000 m2 inşaat alanına sahip Abu Shohub Okul inşaatı

Ve Dubai’de;

185.000 m² kapalı alanlı 34 Bloktan oluşan Nakheel International City Paket 12 Konutları, 140.000 m² kapalı alanlı 29 Bloktan oluşan Nakheel International City Paket 9 Konutları, 400ha.’lık Jumeirah Village Kuzey Bölgesi Altyapı Servisleri, Yol, Çevre Düzenlemesi, Elektrik ve Aydınlatma İşleri Projesi, 856 adet villa inşaatından oluşan Jumeirah Village, Triangle 1. Bölge Villa ve Konutları. İlaveten 5 yıldızlı lüks otel, ofis ve residans gibi farklı bölümlere sahip, toplam 165.000 m² kapalı inşaat alanına sahip ikiz kuleler inşaatını içeren Bab Al Qasr Oteli inşaatını başarı ile devam etmekte olup 2015 yılı şubat ayında teslim edilmesi hedeflenmektedir.

2014 yılı Ocak ayı itibariyle iki yeni sözleşme imzalanmış olup, biri Abu Dhabi‘de Saadiyat Adasında Tourism Development & Investment Company (TDIC) tarafından yaptırılan Louvre Müzesine hizmet verecek olan 1.5 km. uzunluğundaki servis tüneli projesi olup diğeri National Investment Company tarafından Abu Dhabi’de Marina Adasında yaptırılan 67 adet Lüks Villa ve 4 adet apartman’dan oluşan toplam 120.000 m²`lik Abu Dhabi Marina projeleridir ve mobilizasyon çalışmaları devam etmektedir.

NUROL LLC, başarılı geçmişi, engin bölgesel deneyimi ve kaliteli çalışma kadrosu ile NUROL Grubunun Körfez Bölgesi’ndeki gurur kaynağı olmaya devam etmektedir.

Telefon: +971 (2) 6666810

Faks       : +971 (2) 6663510

E-Posta   : nurol@nuroluae.com

Web Site: www.nuroluae.com

Adres: Building No.3, Office No. 202&203,Zayed The First Street, Khalidiya Abu Dhabi - UAE

ÜST