İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikası

Nurol Şirketler Topluluğu olarak çalışanlarımızın ve bizimle çalışmayı isteyen arkadaşlarımızın donanımlı, dinamik ve yaratıcı özelliklerini dikkate alarak geleceklerini beklentilerine göre şekillendirirken yürütmekte oldukları görevlerde başarılarını ve verimlerini arttırıcı eğitim fırsatları yaratmak öncelikli temel yaklaşımımızdır.

Şirketimiz, insan odaklı yönetim anlayışı içerisinde verdiği eğitimlerle birlikte çalışanlarının zihinsel yeteneklerini, kişilik özelliklerini, kendilerini geliştirme düzeylerini, işlerinde ilerleme ve daha üst pozisyonlara gelme isteklerini dikkate alarak kariyer planlarına yön vermektedir. Bu sayede çalışanlarımızın motivasyonlarının ve şirketimize bağlılıklarının arttırılmasını sağlamaktayız.

Kritik görevlere yapılan atamalar için çalışanlarımızın iş başarısı, performans düzeyi ve yetkinlik bazlı seçimlere göre yapılan ölçütler esas alınmaktadır. Performans yönetim sistemi ve düzenlediğimiz eğitimlerle birlikte çalışanlarımızı geleceğe iyi birer yönetici adayı olarak hazırlamaktayız.

Nurol Şirketler Topluluğu olarak farklı ülkelerde, farklı sektörlerde hizmet veren şirketlerimizde; insan kaynakları politikamız aynı amaç ve hedefler doğrultusunda oluşturulmuş olup insan kaynakları uygulamalarımız ise sektörel veya bölgesel ihtiyaçlara göre şirketlerimize özel düzenlenmektedir.

Topluluk şirketlerimizde oluşan açık pozisyonlara çalışan temininde önceliği çalışanlarımıza vererek onların kariyer gelişimlerine katkıda bulunmaktayız.

Tarafsız ve eşit fırsat anlayışıyla yapılan kariyer yönetimi ile şirketlerimizin uzun vadeli hedeflerini belirleme ve geliştirme imkanlarını yaratarak, çalışanlarımızın kendilerini gerçekleştirme ihtiyaçlarını karşılamakta ve çalışan motivasyonuna önemli bir katkıda bulunmaktayız.

Çalışanlarımızın kariyer hedeflerine yatırım yaparak, şirketimizin faaliyetlerini sürdürmesi için gerekli entelektüel ve yaratıcı kapasiteyi oluşturmanın gereğine yürekten inanıyoruz.

ÜST