1994 Yılında Nurol Şirketler Topluluğu'nca Vakıfbank'tan devralınan Kulüp Salima, Antalya ili Kemer-Beldibi sahil şeridinde kurulu, 411 oda kapasiteli 5 yıldızlı tatil köyüdür. Tesisimizde 279 standart, 41 aile odası, 70 Family Suit, 14 juniour suit ve 7 villa bulunmaktadır.

Nurol Kulüp Salima olarak, 1997 yılında TÜROB (Türkiye Otelciler Birliği) tarafından “Altın Anahtar” ödülüne layık görülen tesisimiz, bünyesinde bulunan sauna, hamam, fitness center, bilardo ve masa tenisi salonu, amfi tiyatro, diskotek, alışveriş merkezi, pool bar, Mediterraneo Beach bar, café house (kütüphane, televizyon köşesi dahil olmak üzere), 1.100 kişilik ana restaurant, Cavaliere A la Carte deniz mahsulleri restaurantı ve 400 kişilik toplantı salonu ile ülkemizin en saygın tesisleri arasında ön sıralarda haklı yerini almaktadır.

Sezon boyunca misafirlerine en iyi hizmet verme ilkesi içerisinde çalışmalarını sürdürmüş olan tatil köyümüz, İtalya, Fransa, Almanya, İsveç, Rusya ve Türkiye pazarları ağırlıkta olmak üzere, çok uluslu bir müşteri portföyünü ağırlamıştır.

Nurol Kulüp Salima Tatil Köyü her yaz sezonu olduğu gibi 2017 yılı yaz sezonunda da misafir memnuniyetini üst seviyelerde tutarak hizmet vermek amacı ile yoğun hazırlıklar yapmıştır.

Ana Restaurant ve Ana Mutfak yemek sunum alanı yenilenmiş ve iklimlendirilmiştir. Yemek sunum büfeleri yenilenerek A La Minute yemek pişirme bölümleri artırılmıştır.

Önceki yıllarda Disco olarak kullanılan alan, 11:00-16:00 saatleri arasında hizmet verecek Snack Restaurant'a dönüştürülmüştür. Ayrıca, konaklamalarda 52 adet Family Suit yenilenmiştir.

Nurol Kulüp Salima Tatil Köyü, 2017 yılında da pazar çeşitliliği ilkesinde çalışmakta olduğu ülkelerin sayısını yeni kontenjan anlaşmalarıyla artırmış olup, ayrıca pazar paylarını yükseltmeye yönelik workshop, reklam ve fuar çalışmalarına ağırlık vermiştir.

Telefon : 0242 824 8360

Faks       : 0242 824 8083

E-Posta   : info@clubsalima.com.tr

Web Site: www.clubsalima.com.tr

Adres: Göynük Mah. Başkomutan Atatürk Cad. 147-1/1 07981 Kemer/ANTALYA

ÜST