nurol

NUROL HOLDİNG Facebook Sayfası   NUROL HOLDİNG Twitter Sayfası   NUROL HOLDİNG Instagram Sayfası
Nurol Holding
Nurol Holding A.Ş.
İnşaat ve Taahhüt Sektörü
Savunma ve İmalat Sektörü
Finans Sektörü
Ticaret ve Hizmet Sektörü
Turizm Sektörü
İştiraklerimiz
Turser Turizm Servis ve Ticaret A.Ş. PDF Yazdır e-Posta
Kuruluş Tarihi 1993 Tel 0312 455 14 00 – 01
Çalışan Sayısı 304 Faks 0312 455 14 15
Genel Müdür Yardımcısı Melih VURKIR E-mail Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
Adres Karum İş Merkezi D Blok Kat:3 No:368 Kavaklıdere 06680 ANKARA Web www.turser.com.tr

Sheraton Ankara Nurol Grubu’nun gurur kaynaklarından biri olan Sheraton Ankara Hotel & Convention Center, Ankara pazarındaki gelişmelere uygun olarak değişime ve yenilenmeye devam etmektedir. Zincirin yeni hizmetleri ve uygulamaları eş zamanlı olarak hayata geçirilmektedir. Beş yıldızlı hizmet kalitesini talep eden konuklarımız için Sheraton Ankara iki bölüm olarak hizmet vermektedir. 17. kata kadar olan odalar standart otel hizmeti verirken 17 ve üstü katlar Club hizmeti vermektedir. Club bölümündeki odalar daha ayrıcalıklı hizmet isteyen konuklar için olup, 20. kattaki Club Lounge’da tüm gün farklı ikramlar servis edilmektedir.

Ankara'nın simgesi haline gelmiş olan 24 katlı Otelimiz; 1 Kral Dairesi, 2 Diplomatik Suiti, 17 Executive Suit ve Club katları ile toplam 311 odası, ev sıcaklığını yansıtan zevkli dekoru, en yeni teknoloji ve lüks imkânları ile hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Otelimizin giriş katında otel misafirlerimiz ve Ankara’lı konuklarımızın buluşma noktası olan Lobby Bar ve eşsiz manzarası, açık mutfağı ile tüm gün misafirlerimize uluslararası ve Türk/Osmanlı mutfağından örnekler sunan Brasserie One Restaurant yer almaktadır. Girişin bir alt katında bulunan Copper Sports Bar’da farklı zamanlarda yer alan canlı müzik grupları, bilardo, dart ve TV’lerden canlı maç yayınları, deneyimli ekibinin hazırladığı kokteyller ile Ankara’nın eğlence yaşamına renk katmaktadır.

Lugal, A Luxury Collection Hotel Ankara

Daha ayrıcalıklı hizmet isteyen konuklarımız için ise Lugal, A Luxury Collection Hotel Ankara Luxury Collection standartlarında en üst segmentte hizmet sunmaktadır. Kendi segmentine has standartlar ve hizmet anlayışı ile farklı bir otel olarak servis veren Lugal Hotel, 1 Lugal Suite, 4 Apart Suite, 16 Deluxe Suite, 32 Grand Deluxe oda, 10 Deluxe Studio, 7 Deluxe Twin Apart ve 21 Deluxe oda olmak üzere toplam 91 odası ile Luxury Collection konukları için hizmet vermektedir.

Aruni Restoran & Bar

Ağız tadı, göze hitap eden bir sofra, şerefe kalkan kadehler, koyu bir sohbet... Lugal, A Luxury Collection Hotel Ankara'nın en keyifli yeri Aruni Restoran & Bar... Otelin genelinde göreceğiniz ince ayrıntılar, renkler, sanat eserleri Aruni'de bir araya geldi. Krem ve bronz renklerini tamamlayan acı kahve tonun sıcaklığı, bembeyaz keten örtüler ve kusursuz gümüş aksesuarlarla bütünlendi ve tüm bunlara yaratıcı Şefimiz Zeki Açıköz ve ekibinin hazırladığı eşsiz bir menü eklendi.

Menü Anadolu ve onun zengin mirasından yola çıkarak hazırlandı. Menülerin hazırlanmasında Zeki Şef'in coşkulu, nüktedan ve maceraperest genleri rol oynadı. Hazırlanan reçeteler yerel ve unutulmaya yüz tutmuş ürünlerle hazırlandı. Pişirme teknikleri yeniden gözden geçirildi ve ağzınıza layık yemekler sizin için hazırlandı. Gurme menüsünde yer alan her yemek için eşleştirilmiş şaraplar da bu unutulmaz lezzet yolculuğunda konuklarına eşlik ediyor.

Kongre Merkezi

Sheraton Ankara Hotel & Convention Center, şehrin merkezinde konumlanmış ve 5.000 m2'ye yayılmış farklı ihtiyaçlar için esnek seçenekler sunan toplam 17 salondan oluşmaktadır. Her biri özgün niteliklere sahip olan toplantı salonlarının içerisinde yenilenen konseptiyle ve 1.325m2'lik alanıyla şehrin en büyük salonlarından biri olan Grand Ballroom da bulunmaktadır. Şefimiz ve ekibi keyifli kahve molaları, ince dokunuşlarla zenginleştirilmiş gala yemekleri, en güzel gününüzü taçlandıracak düğün menüleri hazırladılar. Gün ışığı alan ve açılabilen pencereleri, yüksek tavanları, zamansız tasarımı ve son teknoloji teknik ekipmanları ile Sheraton Ankara’nın Kongre Merkezi aynı anda 3.000 kişye hizmet verebilmektedir. Oteli çevreleyen yeşil parklar, alışveriş seçenekleri, restoran ve barlar tüm gün süren toplantılar sonrasında havanızı değiştirecek seçenekler arasında yer alır.

Sheraton Ankara toplantı yaptığınız bir 'yer'den öte ekibinizin bir parçasıdır, organizasyonunuzun en iyi şekilde  sonuçlanmasını hedefleyen tamamlayıcı bir unsurdur.

Faaliyetler, Heyetler, Kongreler ve Fuarlar

2015 yılının otelimiz için başlıca dönüm noktası 10 yıl boyunca 2 milyon misafire hizmet vermiş olan Büyük Balo Salonu’nun renove edilmesiydi. İkonik ve zamana meydan okuyan bir tasarımla yenilenen salon ilk olarak G20 Maliye Bakanları Zirvesi’ne ev sahipliği yaparak güçlü bir açılış yaptı. Etkinlik kapsamında G20 ülkelerinin maliye bakanları ve IMF, Dünya Bankası gibi uluslararası kuruluşların başkanları otelimizde ağırlandı.

Yıl boyunca Cumhurbaşkanlarından Meclis Başkanlarına kadar farklı seviyelerde ağırladığımız tüm konuklarımız Ankara’dan son derece memnun ayrıldılar. Otelimizde konaklayan başlıca resmi heyetler arasında; Azerbeycan, Mali, Türkmenistan, Irak, Avustralya Cumhurbaşkanlıkları bulunmaktadır.

Spa ve Fitness

Asma katta yer alan Sağlık Kulübü sauna, buhar odası, jakuzi, yürüme bandı, bisiklet, step makinesi, fitness aletleri, kardiyovasküler egzersiz salonu ve kapalı havuzu ile hizmet vermektedir. Kulüp üyeleri bu hizmetlerin yanı sıra squash, tenis, masaj ve aerobik imkânlarından da yararlanabilmektedirler.