nurol

NUROL HOLDİNG Facebook Sayfası   NUROL HOLDİNG Twitter Sayfası   NUROL HOLDİNG Instagram Sayfası
Nurol Kulüp Salima Tatil Köyü ve Turizm İşletmeleri A.Ş. PDF Yazdır e-Posta
Kuruluş Tarihi 1994 Tel 0242 824 83 60
Çalışan Sayısı 252 Faks 0242 824 80 83
İşletme Yetkilisi İdris Paşaoğlu E-mail Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
Adres Göynük Mahallesi Baş Komutan Atatürk Caddesi No: 147-1/1 Kemer / ANTALYA Web www.clubsalima.com.tr

1994 Yılında Nurol Şirketler Topluluğu'nca Vakıfbank'tan devralınan Club Salima, Antalya ili Kemer-Beldibi sahil şeridinde kurulu, 411 oda kapasiteli 5 yıldızlı tatil köyüdür. Tesisimizde 279 standart, 41 aile odası, 70 Family Suit, 14 juniour suit ve 7 villa bulunmaktadır.

Nurol Kulüp Salima olarak, 1997 yılında TÜROB (Türkiye Otelciler Birliği) tarafından “Altın Anahtar” ödülüne layık görülen tesisimiz, bünyesinde bulunan sauna, hamam, fitness center, bilardo ve masa tenisi salonu, amfi tiyatro, diskotek, alışveriş merkezi, pool bar, Mediterraneo Beach bar, café house (kütüphane, televizyon köşesi dahil olmak üzere), 1.100 kişilik ana restaurant, Cavaliere A la Carte deniz mahsulleri restaurantı ve 400 kişilik toplantı salonu ile ülkemizin en saygın tesisleri arasında ön sıralarda haklı yerini almaktadır.

Tesisimize 2015 sezonunda 6.346 oda giriş yapmış, 12.425 kişi ağırlanmış ve sezon doluluğu ortalama %60 ile gerçekleşmiştir.

Sezon boyunca misafirlerine en iyi hizmet verme ilkesi içerisinde çalışmalarını sürdürmüş olan tatil köyümüz, İtalya, Fransa, Almanya, İsveç, Rusya ve Türkiye pazarları ağırlıkta olmak üzere, çok uluslu bir müşteri portföyünü ağırlamıştır.

Club Salima Tatil Köyü her yaz sezonu olduğu gibi 2016 yılı yaz sezonunda da misafir memnuniyetini üst seviyelerde tutarak hizmet vermek amacı ile yoğun hazırlıklar yapmıştır.

Ana Mutfağın renovasyon çalışmaları yapılmış, buna ek olarak personelin hizmet kalitesini geliştirmeye yönelik eğitimler sürdürülmüş genel tamir-bakım, peyzaj çalışmaları tamamlanmıştır.

Club Salima Tatil Köyü, 2016 yılında da pazar çeşitliliği ilkesinde çalışmakta olduğu ülkelerin sayısını yeni kontenjan anlaşmalarıyla arttırmış olup, ayrıca pazar paylarını yükseltmeye yönelik workshop, reklam ve fuar çalışmalarına ağırlık vermiştir.