nurol

NUROL HOLDİNG Facebook Sayfası   NUROL HOLDİNG Twitter Sayfası   NUROL HOLDİNG Instagram Sayfası
Botim İşletme Yönetim ve Ticaret A.Ş. PDF Yazdır e-Posta
Kuruluş Tarihi 1997 Tel 0252 317 00 02
Çalışan Sayısı 16 Faks 0252 317 11 00
Genel Müdür M. Mazhar Vardar E-mail Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
Adres Emin Anter Bulvarı Kıbrıs Şehitleri
Cad. OASİS Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi No: 316 48400 Bodrum/Muğla
Web www.oasisbodrum.com

Botim İşletme Yönetim ve Ticaret A.Ş., 7 Nisan 1998 yılında kurulan OASİS Alışveriş, Kültür ve Eğlence Merkezi'nin işletme yönetimini yapmak üzere, hızla gelişen ve büyüyen alışveriş merkezi sektöründe hizmet vermektedir.

Ülkemizin önemli turistik merkezlerinden biri olan Bodrum'da, Nurol İnşaat ve Ticaret A.Ş. tarafından 50.000 m2 üzerine inşa edilen OASİS Alışveriş, Kültür ve Eğlence Merkezi, yılda ortalama 4.000.000'un üzerinde yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Bodrum'da yaşayanlara ve Bodrum'u yaşayanlara, alışverişin, eğlencenin ve kültürel aktivitelerin tamamını bir arada sunan OASİS Alışveriş, Kültür ve Eğlence Merkezi 248 kiralanabilir bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bugün, Türkiye’de sayısı 300’ü aşmış olan alışveriş merkezlerinin 12ncisi olarak faaliyete başlayan OASİS, aynı zamanda Türkiye’de bir ilçede, Bodrum’da açılmış ilk alışveriş merkezidir.

Botim İşletme Yönetim ve Ticaret A.Ş. kaliteli hizmet ve istihdamı destekleyen, Bodrum'a özel ileriye dönük stratejiler üreten yapısıyla, akılcı ve modern perakendeciliğin gelişiminde ve büyümesinde önemli bir role sahiptir.

Botim İşletme Yönetim ve Ticaret A.Ş. bünyesine katılan yeni markaları ve oluşumlarıyla, sürekli büyümeyi ve farklı olmayı kendine ilke edinmiştir.

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Derneği (International Council of Shopping Centres- ICSC) üyesi olan OASİS Alışveriş, Kültür ve Eğlence Merkezi, 24 saat kesintisiz bakım, temizlik ve güvenlik hizmetleri vermektedir.

Botim İşletme Yönetim ve Ticaret A.Ş. kurulduğu günden bu yana genç, dinamik, yeniliklere açık, potansiyel ziyaretçinin nabzını tutabilen, yetenekli, tecrübeli ekibi, etkin yönetim ve hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmekte, Bodrum ve yakın çevresinde eğlence ve kültür anlayışına getirdiği yüksek standartlarla, sadece alışveriş merkezi değil, aynı zamanda Bodrum'un vazgeçilmez “Yaşam Merkezi" olarak hizmet vermeye devam etmektedir.