nurol

NUROL HOLDİNG Facebook Sayfası   NUROL HOLDİNG Twitter Sayfası   NUROL HOLDİNG Instagram Sayfası
Nurol Holding
Nurol Holding A.Ş.
İnşaat ve Taahhüt Sektörü
Savunma ve İmalat Sektörü
Finans Sektörü
Ticaret ve Hizmet Sektörü
Turizm Sektörü
İştiraklerimiz
Nurol Makina ve Sanayi A.Ş. / Çelik İşletmeleri PDF Yazdır e-Posta
Kuruluş Tarihi 1995 Tel 0312 814 37 10
Çalışan Sayısı 311 Faks 0312 814 37 07
Genel Müdür V. Mehmet Ali GÖKÇEER E-mail Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
Adres İstanbul Yolu 36. km. 06980 Kazan/ANKARA Web www.nurolcelik.com

Nurol Makina ve Sanayi A.Ş. Çelik İşletmeleri Türkiye’de ve yurt dışında her tür endüstriyel tesis, termik ve hidrolik enerji santralleri, stadyum, otel, hangar gibi çelik yapıların imalat ve montajları ile her türlü mekanik elektrik tesisat montajı ve otomasyon taahhütleri gerçekleştirmektedir.  luslararası standartların kullanıldığı, kalite, çalışan sağlığı, iş emniyeti ve çevresel etki gereklilikleri yüksek seviyede olan sözleşmelerini zamanında ve başarıyla tamamlamakla da şirketimiz Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Firmamız sahip olduğu uluslararası deneyim sayesinde geniş bir yerli ve yabancı müşteri portföyüne sahiptir.

Fabrikamız her türlü çelik konstrüksiyon ve teknolojik ekipmanın imalatını yapabilecek, NC kontrollü talaşlı imalat tezgahları, yüzey işleme, metal şekillendirme, otomatik kumlama, otomatik profil kesme/işleme, CNC ve NC kontrollü işleme tezgahları ile donatılmış tesislerinde hizmet vermektedir. Ankara'da 75.000 metrekare arazi üzerine kurulmuş olan Nurol Çelik, 16.000 metrekare kapalı alana ve yılda 12.000 ton çelik konstrüksiyon ve teknolojik makina-ekipman üretme kapasitesine sahiptir.

Yurt içinde ve yurt dışında imalatı ve montajı devam eden projeler;

Yukarı Kaleköy Barajı ve HES / Kalehan Enerji, Kurulu gücü 625 MW olan Bingöl ilindeki Yukarı Kaleköy Barajı ve HES’e ait tamamı 6.000 ton hidromekanik imalatın 5.800 tonluk kısmı tamamlanmış olup 2 adet 50 ton ve 1 adet 25 ton kaldırma kapasiteli vinçlerin imalatı devam etmektedir. Aynı proje kapsamında Ø2.800 mm Konik Vana imalatı Mart 2016 sonu itibariyle testleri yapılarak müşteriye teslim edilmiştir. Montajlar devam etmekte olup 2016 yılı sonunda bitirilecektir.

Kiğı barajı ve HES / Özaltın Enerji, Kurulu gücü 180 MW olan Bingöl ilindeki Kiğı Barajı ve HES’e ait 4.400 ton hidromekanik imalatın tamamı bitirilmiş olup montaj işleri devam etmektedir.

Akıncı HES / Bereket Enerji, Tokat ilindeki Akıncı HES’e ait 3 adet Salyangoz (Ebatlar:7.400x7.400x2.700 mm) imalatları devam etmektedir.

Hamitabat Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali / Enexio Hungary Zrt, Kırklareli ilindeki Hamitabat Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali kapsamındaki Soğutma Ünitesi Borulama Sistemi’ne ait muhtelif boru ve bağlantı elemanları imalatları devam etmektedir.

Gilboa Pompaj Depolamalı HES / GE-Alstom, İsrail’deki Gilboa Pompaj Depolamalı HES’e ait Türbin Giriş Vanası Ara Bağlantı Ekipman İmalatı devam etmektedir.